Lauajalad

Laud võib küll olla lihtsalt üks mööblitükk, ent tegelikult on see võimalus lasta fantaasial lennata. Miks mitte panna kokku just selline mööbliese nagu sina soovid valides meelepärase lauaplaadi ning sinna juurde sobivad lauajalad. Sõltuvalt laua funktsioonist võivad vajadused olla erinevad. Just selle tõttu on meil pakkuda mitmesuguseid lauajalgu, erinevast materjalist ja erineva viimistlusega. Alates traditsioonilistest puidust jalgadest, mis toovad esile klassikalise elegantsi, kuni modernsete metallist jalgadeni, mis pakuvad minimalistlikku ilmet ja suurendatud vastupidavust — meil on lahendused igale maitsele ja vajadusele.

Näitan kõiki 9 tulemust

  - %

  Tõstetavad lauajalad kahe mootoriga

  299.00 € + KM

  Pleksiklaasist lauajalad

  550.00 € - 850.00 € + KM

  Puidust lauajalad – raamiga

  220.00 € - 330.00 € + KM

  Täispuidust lauajalad – trapets

  330.00 € - 370.00 € + KM

  - %

  Metallist lauajalad – trapets

  170.00 € - 180.00 € + KM

  - 26%

  Metallist lauajalad – alt kolmnnurksed

  230€ + KM

  170€ + KM

  Lauajalad “cabriole”

  840€ + KM

  Hairpin jalad - väikesed 34cm

  40€ + KM

  Hairpin jalad - suured 71cm

  63.75€ + KM

Korduvad küsimused & vastused

Mis materjalist lauajalgu on?

Meie valikus on saadaval nii puidust, metallist kui ka pleksist lauajalgu. Visuaalselt loob iga materjal erineva mulje ning kombineerides mitmesuguste lauaplaatidega, on võimalik luua iga kord unikaalne toode.

Kas valikus on saadaval ka reguleeritavad lauajalad?

Jah, on muidugi. Oleme mitmetele klientidele tootnud reguleeritava kõrgusega arvutilaudu, mis on tänapäevases kontoris normiks muutunud. Nii on ka meie valikus mootoriga tõstetavad lauajalad.

Kas saan lauajalgade tooni valida?

Muidugi, eritellimusmööbli puhul saad kõike ise valida. Näiteks metallist lauajalgade standardtoon on küll must, ent pulbervärvimine võimaldab teha mis tahes tooni jalgu. Puidu puhul on võimalik pinda töödelda erinevate vahenditega, aga ka värvida.