Tisleripuit

Tisleripuit on tuntud oma tugevuse, vastupidavuse ja ilusa tekstuuri poolest, mis muudab selle üheks kõige ihaldusväärsemaks materjaliks nii traditsioonilises kui ka kaasaegses mööblidisainis. Pakume laias valikus esmaklassilist tisleripuitu, mis sobib ideaalselt erinevate projektide jaoks, alates elegantsetest mööbliesemetest kuni keerukate dekoratiivelementideni. Pakume nii servatud kui ka servamata tisleripuitu.

Näitan 1–12 tulemust 14-st

  Servamata saareplank

  900€ + KM

  Servamata tamm

  600€ + KM

  Servamata tammelaud

  1500€ + KM

  Servamata tammeplank

  1300€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-9

  275€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-10

  320€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-12

  400€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-20

  400€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-21

  350€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-22

  300€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-23

  200€ + KM

  Saareplank (Eesti) – PS-1

  200€ + KM

Korduvad küsimused & vastused

Milliseid puiduliike pakume?

Meie kogemustel on kõige paremad materjalid tamm ja saar, mis on vastupidavad. Kui soov on midagi erilisemat, siis loomulikult aitame seda hankida.

Millist materjali soovitame söögilaua jaoks?

Söögilaua meisterdamiseks kasutaksime meie tamme, mis on vastupidav kriimustustele ja plekkidele. Tamme väärikas välimus aitab luua söögituppa hubasust ja soojust. Seejuures ei välista me ka teisi puiduliike, sest looduslikud materjalid kodukeskkonnas on alati hea valik.

Kas servamata planku saab hiljem servata?

Jah, saab muidugi. Kui ostuhetkel veel ei tea, mida materjalist täpselt teha plaanid, siis hiljem saame aidata seda vastavalt vajadusele lõigata.

Kuidas materjali hooldada?

Igapäevaselt tasub puidust esemetelt eemaldada tolm, sõltuvalt ruumist ja mööblieseme funktsioonist võib olla vaja eemaldada ka plekid ja rasv. Puidu puhul tasub seda teha kuiva lapiga, vajadusel kasutada ka seebivett. Keemiliste puhastusvahendite kasutamist soovitame vältida. Kord või paar aastas tasuks puitpinda hooldada ka näiteks puiduõliga, mis aitab säilitada puidu tekstuuri ja tooni ning tagab selle pikaealisuse.