Diivanilauad

Diivanilaud on mitmekülgne mööbliese, mis lisab igale elutoale nii funktsionaalsust kui ka stiili. Vali minimalistlik tammepuidust diivanilaud või hoopis efektne epoksiidist diivanilaud. Kombineeri vastavalt oma soovidele erinevaid materjale, et diivanilaud oleks elutoas aukohal. Praktilisuse lisamiseks on kõige parem lahendus valida diivanilauale näiteks sahtlid või riiulid, mis aitavad elutuba korras hoida.

Näitan kõiki 7 tulemust

  Epoksiidist diivanilaud

  1200€ + KM

  Tammepuidust diivanilaud

  450€ + KM

  Saarepuidust diivanilaud

  550€ + KM

  Võsapetsi diivanilaud

  650€ + KM

  Ühe plangu diivanilaud

  500€ + KM

  Jalaka puidust diivanilaud

  650€ + KM

  Diivanilaud

  400€ + KM

Korduvad küsimused & vastused

Millistest materjalidest on diivanilauad tehtud?

Meie kasutame peamiselt puitu, ent puitu saab kombineerida ka näiteks metalli, klaasi ja isegi epoksiidvaiguga. Puidu puhul saab valida ka nii töötlust kui värvi – õlitatud, lakitud, valge või must – just nii nagu sina soovid. Populaarsemad puuliigid, millest diivanilaudu tellitakse on tamm ja saar, aga saadaval on ka näiteks jalakast või epoksiidvaiguga ilmestatud tooteid.

Kas diivanilaua kujule on piiranguid?

Ei, kindlasti mitte. Diivanilaud võib olla ümar, ovaalne, kandiline või isegi vaat et lopergune. Kuju on sinu öelda. Näiteks eriti efektne on puidu ristlõikest valmistatud diivanilaud, millelt võib lauale elu andnud puu aastaringitki kokku lugeda.

Mis mõõtudes diivanilaudu on saadaval?

Mõõtudele me piiranguid ei sea, sest eritellimusmööbli puhul teeme meie nii nagu klient soovib. Vali ise pikkus, laius ja kõrgus, lisa soovi korral riiulid, vali viimistlus või värv ja toode lähebki töösse.

Kas saan tellida ka pikendatava või ratastega diivanilaua?

Jah, muidugi saad. Laud võib olla nii pikendatav kui ratastega. Kuigi sellised lahendused ei ole kõige populaarsemad, siis meile erilahendused meeldivad. Kirjelda, milline sinu soov on, koostame kavandi ja hinnapakkumise ning meistrid saavadki tööle asuda.

Kas diivanilauad on laos saadaval?

Ei, meie valmistame vaid eritellimusmööblit ning töö hakkab pihta, kui tellimus on saabunud. Tänu sellele saab aga klient valida iga pisematki detaili oma toote juures.