Kontorilauad

Kontorilaud on iga töökoha süda, pakkudes mugavat ja funktsionaalset tööpinda, mis aitab kaasa produktiivsusele ja efektiivsusele. Lisaks funktsionaalsusele paneme rõhku ka hubase töökeskkonna tekitamisele kasutades materjalina erinevat puitu. Olgu tegemist avatud kontoriga või väikese privaatse tööruumiga, meie tooted sobituvad sinu vajadustega sulandudes ruumi. Meie valikus on saadaval ergonoomilised kirjutuslauad, mis tagavad mugavuse ka pikaajalisel kasutamisel, reguleeritava kõrgusega lauad, mis võimaldavad töötajatel valida istuva ja seisva tööasendi vahel, ning klassikalised arvutilauad, mis sobivad igasse kontorisse. Vali sobiv töölaud, et luua keskkond, mis mitte ainult ei toeta igapäevast tööd, vaid ka inspireerib ja innustab.

Näitan kõiki 5 tulemust

  Reguleeritav kontorilaud tammest

  750.00 € - 1250.00 € + KM

  Reguleeritav kirjutuslaud saarepuidust

  750.00 € - 1250.00 € + KM

  Tammepuidust kontorilaud

  840€ + KM

  Saarepuidust laud (special)

  Kirjutuslaud saarepuidust

  900€ + KM

Korduvad küsimused & vastused

Millistes mõõtudes kontorilaudu on saadaval?

Meie valikus on erinevates mõõtmetes kirjutuslaudu – alates kompaktsetest mudelitest, mis sobivad väikestesse ruumidesse, kuni suurte laudadeni, mille taga on mugav ka näiteks joonestada. Näiteks on meie valikus lauad, mille laius on 60 cm, 70 cm, 80 cm, pikkus aga 130 cm – 180 cm. Eritellimusmööbli puhul on võimalik tellida ka enda mõõtmetele (kõrgus, laius, sügavus) või kujule vastav laud. Just nii saad arvutilaua, mis sobib ideaalselt soovitud ruumi. 

Kas lauad on reguleeritava kõrgusega?

Jah, meie valikus on ka reguleeritava kõrgusega arvuti- ja kirjutuslaudu. Töötajale mugavama töökeskkonna loomiseks on oluline, et see oleks ergonoomiline ning ühe väikse faktorina tuleb mängu ka töölaua kõrgus. Seejuures ei puudu valikust ka traditsiooniline laud neile, kes eelistavad alati istuda laua taga.

Milliseid materjale kasutatakse kontorilaudade valmistamisel?

Töökeskkonnas peab kirjutuslaud olema praktiline, ent töötajat silmas pidades ka esteetiline ja looma hubasust. Sellest lähtuvalt on kirjutuslauad peamiselt puidust, lauajalad on puidust või metallist. Levinumad lauaplaadi materjalid on tamm ja saar, aga soovi korral saame kasutada ka muid materjale näiteks melamiin. Lauaplaadi materjali töötlust saab valida – vajadusel värvime selle üle või katame kaitsva õliga.

Kas kirjutuslauda saab personaliseerida?

Jah, saab kindlasti. Soovid lauale sahtleid? Saab! Vajad mugavat lahendust kaablitele? Teeme ära! Kui ruum dikteerib laua sügavuse või laiuse, siis seda kõike saab disainiprotsessis arvesse võtta. Eritellimusmööbel võimaldab sul luua täpselt oma vajadustele vastava mööblieseme. Nii ei tule sul teha kompromisse saadaval olevate valikute hulgast.

Kas toodetega on võimalik kohapeal tutvuda?

Lauad valmivad eritellimusena ning seetõttu ei ole meil ka näidiste ruumi, et mitte eksitada ostjat. Küll aga pakume klientidele võimalust tulla materjale valima – iga puuplank on erinev ja sul on võimalik valida just endale meelepärane. Kuigi valmistame kõik lauad eritellimusena, siis on sellegipoolest tarneaeg vaid 1-3 nädalat sõltuvalt tootest.